Tellimine

  • Vali välja Sulle sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Ostukorvis saad tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada.
  • Lehel "Edasi andmeid sisestama" vali meelepärane transpordiviis, täida vajalikud andmed ning kliki nupule „Edasi makseviisi valiku vaatesse”.
  • Lehel "Makseviisi valik" tee sobiv valik.
  • Lehel „Ostu vormistamine“ kontrolli kas soovitud tellimuses on kõik andmed korrektselt esitatud ning kui oled tutvunud kinder.ee ostukeskkonnas kehtivate tingimustega kliki nupul „Osta“.
  • Peale ettemaksuarve tasumist Sinu poolt valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning Sinu tellimus võetakse täitmisele.

 

Maksmine
Ära unusta peale makse sooritamist vajutamast nuppu Tagasi kaupmehe juurde! Ainult nii saad olla kindel, et sinu tellimus jõudis meie süsteemi korrektselt.

Tarneaeg
www.pood.britton.ee e-poes on KÕIK kaubad KOHE saadaval st ei ole mingeid ooteaegu.
Kaup jõuab sinuni 2 - 3 tööpäeva jooksu.

Transport
Kui sinu ostusumma on 50 € või rohkem, on transport üle Eesti TASUTA.

Transpordiviis "Kuller" - tellimus toimetatakse Sulle sobivasse asukohta.
Kohaletoimetamise aeg on tööpäeviti kell 9.00-17.00.
Kauba  toimetab koju või kontorisse DPD kuller.
Kuller võtab sinuga paki üleandmise aja täpsustamiseks eelnevalt ühendust.
Me ei vastuta DPD Eesti OÜ teenuste eest.
Teenuse hind on 3,50€. 

Transpordiviis "SmartPost" - tellimus toimetatakse Sulle sobivasse SmartPosti pakiautomaati. Teenuse hind 3,50€.

Transpordiviis "Omniva" - tellimus toimetatakse Sulle sobivasse Omniva pakiautomaati. Teenuse hind 3,50€.

Transpordiviis "Ise järgi" - tellimusele saate ise järgi tulla meie (Speli Baltic OÜ) kontorrisse, aadressil Laki 28, Tallinn E-R 8:30-17:00, Kui tellimus on valmis, saadetakse teile kirjalikult teade. Kaubale järele tulles palume kaasa võtta isikuttõendav dokument või väljaprinditud tellimuse koopia.

Sinu arvamus                                                                                                                                                                                                                        Kui Oled meie e-poes loonud oma konto ning oste sooritanud, siis ootame toodete kohta  tagasisidet. Seda on sul võimalik teha  kontole sisse logides ja minnes ostetud toote lehele. Kirjeldusinfo kõrval vali Kommentaarid. Kommentaaride all saad anda hinnangu tootele ning oma arvamuse lisada vabas vormis.

Pretensioonide esitamise tähtaeg
Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses (Võlaõigusseadus) ettenähtud korras.

Ostjal on õigus nõuda Müüjalt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui Müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub või Müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud.

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud 2 kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

Kaubal puuduse ilmnemisel lõpeta kauba kasutamise koheselt.

Palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning järgida vastavaid instruktsioone. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Pretensioonide esitamise aluseks on tellimusega kaasasoleva originaalarve.

Pretensioonide korral palume saata e-kiri aadressile speli@speli.ee. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.

Internetist ostetud kaupade tagastamine
Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada.

Tagastatud kaup peab olema kasutamata ja avamata originaalpakendis koos kõigi markeeringutega.
Tagastada ei ole võimalik kilepakendist avatud CD- ja  DVD-plaate.
Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises peab Ostja käsitsema asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Arusaamatuste vältimiseks paki tagastatud kaup kindlasti postipakendisse st tootemüügipakendil ei tohi olla mingeid postikleepse ega -etikette.

Toote tagastamiseks palun saada reklamatsiooni vorm. Võtame Sinuga tagastuse detailide täpsustamiseks ise ühendust.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arveldusarvele, millelt tasuti kauba eest, 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

Kauba saatekulud kompenseerimisele ei kuulu, välja arvatud juhul kui Ostjale on saadetud vale kaup.

Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu.
Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi.
Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest.

Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta. 

Lepingu jõustumine
Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile Kindershop OÜ poolt.  

Lisainfo
Lisainfo toodete, tarne või maksetingimuste kohta telefonil 6700 623 või e-postitsi speli@speli.ee

Privaatsus ja andmekaitse
Sinu isikuandmeid, mille www.pood.britton.ee lehel ostude sooritamiseks sisestad, loeme konfidentsiaalseks infoks ning ei avalda kolmandatele osapooltele v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Kui oled teinud tellimusvormil linnukese lahtrisse “Soovin infot uute toodete kohta”, on www.pood.britton.ee õigus saata sulle infomaterjale nii paberil kui elektrooniliselt. Infomaterjalidest loobumiseks võid end eemaldada uudislistist klikates vasakul menüüpaneelil oleva Uudiskirja alajaotuses vastavalt linki.

Kaupade eest maksmiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel nii isikuandmetele kui pangarekvisiitidele ligipääs.

Lõppsätted 
Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).