Paulinda tootesarja kuuluvad voolimisvahad on hästi kerged ning õhu käes kuivavad massid, mis on ohutud lapsele ning vastavad  EU ja USA ohutusnõuetele. Kui tavaline voolimismass sisaldab nisu ja võib tekitada allergiat, siis Paulinda voolimismassid on allergeenide- ning gluteenivabad.

Super Dough  tootesarjas on üle 800 erineva tegelaskuju. Iga tegelaskujuga on kaasas põhjalik illustratiivne juhend,  mille abil valmistada tõelisi meistriteoseid. Super Dough on eriti kerge (4 korda kergem kui tavaline voolimismass) ning elastne, mis lausa põrkab nagu kummipall.  Kui  voolitud kujund on  täielikult kuivanud,  saab  Super Dough materjali üle värvida.

Et pakkuda voolimiselamusse uut ja huvitavat kogemust, on Paulida tootesarjas ka Modelleerimisvaha. See on samuti kerge ja õhu käes kuivav, kuid lisaks  omapärase  mullilaadse efektiga materjal. Värvivariatsioone on üle 66 ning  vaha kleepub paljude materjalide külge, näiteks paber, puit, klaas, plastik, metall jne. Selles tootesarjas on ligi 200 erinevat tegelaskuju ning iga tegelasega on kaasas samuti põhjalik illustratiivne juhend,  mille abil valmistada tõelisi meistriteoseid.

 

Mõlemad nii Super Dough kui ka Modelleerimisvaha on  laste tervisele täiesti ohutud, kuna baseeruvad veel. See tähendab aga, et voolimismasse saab uuesti kleepuvaks muuta, ka isegi  siis, kui  vaha on täiesti ära kuivanud vahepeal. 

 

Tunne end kui tõeline voolimiskunstnik.

Vaata antud brändi tooteid